Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Хто відвідував наш сайт?

Дата: 15 квітня 2020 о 14:55

“О книги, найкращі порадники , найвірніші друзі”

Г.Сковорода

Прийшовши працювати у шкільну бібліотеку, я поставила собі за мету зробити все можливе, щоб мої читачі дружили з книгою, щоб із книги черпали знання і почуття любові до своєї Вітчизни, свого народу, жили за давно встановленим мудрим законом істинної культури: ні дня без читання.

Всю свою роботу спрямовую на виконня цієї мети

Основне завдання шкільної бібліотеки і бібліотекаря зокрема – навчити дитину любити книгу, учнів-читачів користуватися бібліотекою та її фондами. Ми повинні пояснити всім : дитяча та юнацька книга – це не просто джерело інформації, це привід до роздумів, спілкування, вибору самостійної життєвої позиції, ідеалу. Дитина у книзі бачить магічну силу, яка може схвилювати, вразити, порадувати, дати відповіді на запитання, яке ставить перед нею життя.

Шкільна бібліотека – це центер духовної культури, де закладається духовне здоров’я нації.

Робота шкільної бібліотеки

З метою чіткої організації роботи бібліотекарем складено розклад роботи. Для учнів розроблено тематику бібліотечних уроків, створено ‘’Куток читача ‘’, де розміщено пам’ятки:” Як вибрати книгу для читання”,”Як працювати з книгою”. На допомогу учням та вчителям є тематичні папки: “Ми діти твої, Україно”, “Вони боролись за волю України”, “Запрограмована смерть: Апокаліпсис 1933 року’’. У бібліотеці працює “Книжкова лікарня” . Разом з членами книжкової лікарні ремонтуємо книги, даруємо їм друге життя. У бібліотеці завжди людно.Частими гостями бібліотеки є і батьки учнів.

/Files/images/CIMG2240.JPG

Книга для друга

З 17 по 29 березня у Куровицькій ЗОШ І-ІІІ ст.. проходила акція «Книга для друга».

Акція стартувала по всій Україні ще від початку року з ініціативи громадської організації «Асоціація учасників АТО Львівщини», з метою забезпечення шкіл Луганської та Донецької областей україномовною літературою.

Учні та вчителі Куровицької ЗОШ І-ІІІ ст. теж долучився до проекту та зібрали книги для дітей які навчаються на сході країни. Ці книжки будуть передані у школи Луганської та Донецької областей для популяризації української мови у східному регіоні.

Конкурс вірша

У Куровицькій ЗОШ І-ІІІ ст. у рамках проведення традиційних Шевченківських днів розпочався теж конкур читців поезії Кобзаря.

/Files/images/CIMG2183.JPG

На другому етапі конкурсу, що проходить на рівні школи, брали участь учні, що перемогли у першому (класному) етапі конкурсу..

Особливим і багатим досвідом у проведенні конкурсу ділиться бібліотекар Ломага О.С. Проводячи конкурс вірша Шевченка вже не перший рік спільно із вчителями-філологами, вона постаралась, щоб все відбулось у святковій, урочистій атмосфері. Діти теж дуже серйозно віднеслись до участі у цьому заході, вивчаючи не програмові вірші, а відкриваючи для себе малознані рядки «Кобзаря».

Яке майбутнє у книжки, якщо є телебачення і інтернет

Бібліотечний урок проведений у лютому 2017 року для учнів 7 класу з метою розширити і поглибити знання учнів про джерела походження книжки; звернути увагу на цінність книжок; підвести учнів до розуміння того, що книжка невід'ємна частина самоосвіти і духовного самовдосконалення.

Книжковий гардероб

Бібліотечний урок урок проведено 23 січня 2017 року для учнів 8 класу.

Мета: поряснити учням що таке обкладинки, форзац, титул, фронтиспіс.

Знайомство з бібліотекою

Бібліотечний урок проводиться щорічно для учнів 1 класу з метою знайомства з бібліотекою. В ході уроку бібліотекар поясчнює дітям такі поняття як: бібліотека, кнажка, стелаж тощо. Знайомить з графіком роботи, правилами поводження у бібліотеці і правилами користування шкільною бібліотекою.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.