Міжнародний день рідної мови
21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.
До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся наша шкільна родина .
У цей день в нашій школі пройшли заходи під гаслом «Відчуй смак української мови!..».
Вчителі-класоводи провели цікаві та пізнавальні заходи,виховні години.
Сьогодні ми є свідками відродження української мови. Вона заграла усіма барвами мелодійного українського слова в освітніх закладах, на вулицях міст і сіл. Люблячи і вивчаючи рідну мову, учні виявляють свідоме бажання бути гідними громадянами своєї держави
![](https://content.e-schools.info/kurovychischool/library/274020580_1002997816958456_7986606274152763403_n.jpg)
![](https://content.e-schools.info/kurovychischool/library/274121235_1002998360291735_8387259162992212847_n.jpg)
![]( https://content.e-schools.info/kurovychischool/library/274136152_1002998376958400_4197946837551186857_n.jpg)
![](https://content.e-schools.info/kurovychischool/library/274160361_1002997676958470_143791068348703937_n.jpg)
![](https://content.e-schools.info/kurovychischool/library/274145134_1002997703625134_8717570144826979638_n.jpg)
![](https://content.e-schools.info/kurovychischool/library/274251880_1003089423615962_1414075968024988169_n.jpg)
![]( https://content.e-schools.info/kurovychischool/library/274252978_1002997766958461_7603002747373128903_n.jpg)