Вифлеємський вогонь миру
23 грудня відбулася дуже важлива для нашої школи подія. Сьогодні вперше відбулася передача Вифлеємського Вогню Миру. Вифлеємський вогонь миру – це символічний Вогонь, який скаути привозять з місця народження Ісуса Христа у Вифлеємі та поширюють по всьому світу.
Пластуни ПЛАСТ Золочів передали Вифлеємський вогонь директору школи, представникам учнівського самоврядування та місцевому пароху УГКЦ о.Віктору.
В школі представники кожного класу отримали частинку вогню священниками (о.Віктор та о.Михайло), щоб потім поділитися зі своїми сім'ями. Вогник є символом тепла, миру, злагоди, душевного спокою та любові до людей і світу. А ще він символізує єднання з Ісусом Христом. Християни вважають його важливим доповненням святкування Різдва Христового.
![](https://content.e-schools.info/kurovychischool/library/268940153_969603810297857_1796666578530416137_n.jpg)
![]( https://content.e-schools.info/kurovychischool/library/269709898_969603823631189_86045381733614257_n.jpg)
![](https://content.e-schools.info/kurovychischool/library/269689473_969603846964520_5525879618522325723_n.jpg)
![](https://content.e-schools.info/kurovychischool/library/269847091_969603856964519_2000639428928270538_n.jpg)